Medikona Scrubs
Facebook Instagram

INFOLINIA Phone 577 901 909 CZYNNA PN-PT 10.00 - 16.00

do kasy suma: 0,00 zł
Formy płatności

Tradycyjny przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać stosowną  kwotę.  Zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu przelewu na nasze konto. Może to potrwać w zależności od banku i godziny w której składacie Państwo dyspozycję od kilku do kilkunastu godzin.
Dane do przelewu:
Medikona Sp. z o.o.
ul. Wręczycka 47/49
42-202 Częstochowa

Santander Bank
05 1090 1795 0000 0001 5197 5447  
Tytuł przelewu- numer zamówienia.
 

 

Przelew elektroniczny realizowany przez serwis Shoper powered Blue Media
 
Bezpieczny i szybki sposób na przelanie pieniędzy na nasze konto. Transakcja realizowana jest przez serwis Blue Media jeden z  najbardziej uznanych serwisów płatności elektronicznych w Polsce. Klient nie musi się rejestrować i nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z realizowaniem transakcji. Pieniądze są księgowane na naszym koncie w ciągu kilkunastu minut.
 

 

Płatność kartą kredytową realizowaną przez serwis Shoper powered Blue Media
 
Bezpieczny i szybki sposób płatności kartą kredytową i debetową. Transakcja realizowana jest przez serwis Blue Media jeden z najbardziej uznanych serwisów płatności elektronicznych w Polsce. Klient nie musi się rejestrować i nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z realizowaniem transakcji. Pieniądze są księgowane na naszym koncie w ciągu kilkunastu minut.
 

 

Płatność przy odbiorze przesyłki od kuriera lub w paczkomacie
Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera lub z paczkomatu. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ wcześniej otrzymasz sms-a z informacją o nadaniu do Ciebie przesyłki. Pamiętaj, żeby przygotować odpowiednią kwotę pieniędzy. Kurierzy zazwyczaj nie wydają reszty.

 

Partner strategiczny dla płatności internetowych w sklepie www.medikona.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl